Jeśli nie samolot, to co wybrać?

Dzięki rozwojowi taniego latania, co pozyskujemy dzięki budżetowym liniom lotniczym, najkorzystniejszym środkiem transportu pomiędzy mnogością polskich i niemieckich a także holenderskich miast stał się właśnie samolot. Jest to najwygodniejszy sposób transportowania się a jego szybkość jest nieporównywalna z niczym odrębnym.

Przewóz osób przy pomocy lotu samolotem jest po prostu nieporównywalny z niczym odrębnym nawet dzięki wartości, która przy odrobinie powodzenia może być nawet niższa aniżeli oferują to przewozy osób przy pomocy paskudnych autobusów.

Niestety znalezienie połączenia w porządnej wartości żąda przede wszystkim powodzenia, więc nie można na to liczyć regularnie. Przewozy do Niemiec, do miast które są w miarę blisko naszej granicy. Jeśli podróżujemy gdzieś dalej, konieczne jest już porządniejsze rozwiązanie.

przewóz busem

  • Optymalne są busy do Holandii, które zawiozą nas na obszar w bardzo przyzwoitym czasie a komfort jazdy może i nie jest porównywalna z lotem, jednak na pewno bije na głowę autobusy i kolej. Jest to także sposób jeżdżenia całkiem tani. Bus jest sam w sobie niedrogi, a wszelkie jego wydatki są dzielone na całkiem dużo osób.
  • Znaczy to, że busy są zawsze pozostałym wyborem po tanich liniach lotniczych, z którymi często jest problem. Niedrogie busy do Holandii to środek transportu, który należałoby dzisiaj polecieć wszystkim, którzy wybierają się do tego państwa w celach podjęcia pracy a także na wakacje.
  • Przewozy osób za pomocą busów bardzo silnie ewoluowały od kiedy wstąpiliśmy do Unii Europejskiej. Stał się to środek transportu bardzo prędki, komfortowy i stosunkowo tani w porównaniu z innymi opcjami. Jest tak przede wszystkim z powodu cen benzyny, które szybują nielitościwie i podniosły ceny karnetów autokarowych a przewóz osób w samochodach własnych stał się w ogóle niepłatny nawet jeżeli wieziemy jeszcze kogoś do podzielenia wydatków. Bardzo wielkie uznanie ma też tutaj swoboda.
  • Jedzie się całkiem przyjemnie i można liczyć na postoje co jakiś czas. Wyśpimy się spokojnie i nikt nam w niczym kłopotać nie będzie.
  • Nie trzeba też oczywiście prowadzić. Jazda busem to największa z ewentualnych elastyczności jazdy. Jeśli nasz bus podróżuje do Holandii lub do Francji to jednocześnie są to przewozy do Niemiec, bo co by się nie robiło, przez te państwa podróżować trzeba.

Zawsze można dogadać się z kierowcą czy kierownikiem spółki, żeby zamiast do ostatniego postoju, mówiąc symbolicznie, wyskoczyć sobie prędzej gdzieś po trasie opłacając za kurs mniej.